Hra MXGP 2020 – vyzkoušejte 19 závodních okruhů pro motokros

Hra MXGP 2020 - vyzkoušejte 19 závodních okruhů pro motokros

Další skvostná PC a konzolová lekce pro milovníky motokrosu aneb MXGP 2020 a zkušení vývojáři ze studia Milestone. Revoluční editor, který vás provede detailním nastavením nové sezony a podíváte se díky němu i mezi norské fjordy – lepší tréninkové centrum si jen těžko přát, že? V prosinci 2020 vyšla další hra určená milovníkům rychlých kol a vzrušení z jízdy. Připraveny jsou modely více než stovky oficiálních značek, takže pokud je motokros vaše hobby, strávíte možná i desítky hodin před obrazovkou a vyladíte své řidičské schopnosti k dokonalosti. Vlastně, proč ne?

Video trailer gameplay: Hra MXGP 2020

Devatenáct závodních okruhů je připraveno

Nasedněte a vyberte si z takřka sedmi desítek jezdců z kategorií MXGP a MX2, kteří tvoří elitu motoristického světa. Připraveno je tady hned devatenáct závodních okruhů, kopírujících ročník 2020. Čtveřice různých terénů pro ještě větší míru realističnosti, projíždějte s grácií přírodní překážky a zajistěte si titul v nejlepší kategorii – je to výzva, jaká čeká na každého, kdo se někdy chopil řídítek a odhodlal se nastartovat svůj superstroj. Sdílejte pak své výsledky online, nakonec, hra MXGP 2020 přinese i propracovaný multiplayer. Díky dedikovanému serveru je nízká latence zaručena, zahrajete si tedy bez vzteku a jakýchkoliv delších prodlev, všechno půjde příjemně a plynule…

Díky Playground area si zahrajete hru i s přáteli, skrze novátorské kamery si užijete spoustu nových úhlů pohledu. Připraven je revoluční editor, podporováno je celkem šest jazyků – zvuk i rozhraní si tak můžete užít kromě angličtiny i v němčině, franštině a italštině, naše rodná řeč z pochopitelných důvodů chybí. A jaké jsou doporučené požadavky? GeForce GTX 1060, Intel Core i7-6700 nebo 16 GB RAM paměti, což je pro řadu hráčů celkem výzva. Je pravda, že minimální nároky jsou mírnější, ale copak lze být ve světě motokrosu v něčem polovičatý?

Chci hrát hru MXGP 2020

Máš rád tuto hru? Dej na ni lajk, sdílej ji nebo nám napiš na Facebook, díky.